Матрац Марсала

Бренд: Four Red
Номер: marsalla-70x190
2 854 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності
Опис

Двосторонній ортопедичний матрац Марсала складається з незалежного пружинного блоку Pocket Spring з 5-ти зонами жорсткості. Має різносторонню жорсткість.Жорсткіша сторона має шар кокосової койри. Рекомендоване навантаження до 140 кг на одне спальне місце. Присутній ефект Зима/Літо і знімний чохол на блискавці.

Foam-mix – інноваційний матеріал, отриманий шляхом змішування пінних з'єднань. Щільна структура матеріалу робить його надзвичайно надійним і пружнім.

Кокосова койра – волокно з кокосових горіхів. 100% натуральний матеріал, що скріпляє натуральним латексом, що дає об'ємну пружну повітропроникну структуру.

Thermofelt – термовойлок – органічний матеріал, продукт термічного з'єднання волокон і невід'ємний елемент якісного матраца. Його головне призначення – розподіляти навантаження.

Pocket Spring 5zon - незалежний пружинний блок, який забезпечує максимальну ортопедичну і анатомічну підтримку. Кожна пружина знаходиться в окремому тканинному чохлі, що дозволяє окремим частинам матраца не взаємодіяти між собою. Мультизонний блок забезпечує правильну підтримку для 5-ти зон тіла, завдяки різній жорсткості пружин. 

Ефект Зима-літо завдяки прошивці різними матеріалами з різних сторін матраца, забезпечить вас комфортним відпочинком у будь - яку пору року: зимова сторона подарує додаткове тепло, а літня – прохолоду.

Єврокаркас підтримує загальну форму виробу, перешкоджає появі провисань по краях матраца. Серія Four Red – це нові стандарти сну і відпочинку від авторитетного бренду Матролюкс.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід