Ми працюємо!

Матрац Айріш / Irish

Бренд: Matroluxe
Номер: irish-70x190
Знятий з виробництва
Опис

Двосторонній матрац на посиленому пружинному блоці Pocket Spring з металевою рамкою в двоспальних моделях.За основу взятий блок незалежних пружин Pocket Spring. Оптимальне рішення для ортопедичного ефекту, де кожна пружина в блоці стоїть окремо від сусідньої, даючи можливість розподіляти навантаження рівномірно, в природному положенні відпочиваючого. У двоспальним розмірах матраца Айріш пружинний блок укріплений рамкою із сталі

У наповненні - матеріали Termofiber і Foxe. Особливі відчуття комфорту матраца забезпечує високоякісний ультрасучасний матеріал Foxe. Саме матеріал Fox забезпечує достатню жорсткість і пружність виробу. Матеріал  Termofiber підсилює  такі характеристики матрацу, як зносостійкість та жорсткість. Матеріал служить хорошим захистом наповнення матрацу від впливу пружинного блоку, що дозволяє зберегти його характеристики без змін в процесі довготривалої експлуатації.

Жорсткість матраца 4/4 по п'яти бальній системі. Єврокаркас по периметру матрацу створює ідеальну форму його бокової частини та додатково підвищує жорсткість країв, захищаючи їх від просідання при навантаженнях.

Чохол м'який з жакарда глибокої прошивки з натуральною бавовною з одного боку і шерстю з іншою. 

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг