Ми працюємо!

Двоспальне ліжко Афіна

Номер: lizhko-afina-160x190
7 330 грн.
Немає в наявност
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Немає в наявності

     Де б ви не знаходилися, найзатишніша частина Греції може бути ваша! А це саме та частина, на якій ви будете спати, коли купите таке ліжко, як "Афіна". Завдяки використанню натуральної деревини бука, ця двоспальне ліжко має дещо золотий відтінок

Опис

     Де б ви не знаходилися, найзатишніша частина Греції може бути ваша! А це саме та частина, на якій ви будете спати, коли купите таке ліжко, як "Афіна". Завдяки використанню натуральної деревини бука, це двоспальне ліжко має дещо золотий відтінок. Але ви також вільно можете замовити і ліжка букові більш темного відтінку. Оцінюючи фото ліжка, ви можете помітити, що не тільки саме ліжко виглядає досить ефектно, але і значно ушляхетнює всю навколишню обстановку. Металева вставка з традиційним грецьким орнаментом, пофарбовані в золото, привнесе колорит в атмосферу вашої спальні.

     Щоб зрозуміти краще, якого саме кольору вам потрібне двоспальне ліжко, слід робити свій вибір без суєти, адже ліжко, яку ви купите, буде з вами багато років! Не обов'язково, щоб колірне рішення зливалося із загальним фоном. Воно може і гармонійно контрастувати з колірним рішенням інтер'єру та інших предметів.

Відео інструкція по збиранню ліжка:

     Якщо, переглядаючи фото ліжка Афіна, у вас виникли або залишилися питання, то наші фахівці допоможуть вам їх вирішити. А зараз ви можете зробити замовлення зателефонувавши до нас.

     Массив - цільноламельний матеріал, не варто плутати його зі звичайною дошкою! Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив хороший, досить стабільний, надійний, але за специфікою деревообробки - досить дорогий.

     Щит - це ще більш високотехнологічний, але не цільноламельний метеріал, в якому різних розмірів елементи зрощені і склеєні між собою. Не менш гарний, стабільний, надійний.

Основа під матрац:

     Ламелі. Цей продукт являє собою кілька шарів, склеєних під багатотонним пресом в дугоподібних пресформах шпону. Технологія та сама, що використовується при виробництві фанери, але в більшості випадків без перехресного накладення шпону по волокнах. Фабрика "Естелла" використовує тільки букові ламелі шириною 53 мм і товщиною 8 мм. Також в своїй продукції вони використовують декілька, придатних для всіх моделей матраців, стандартних відстаней між ламелями, це: 2,5 см, 4 см, і 7 см. Кількість їх при цьому звісно змінюється в залежності від довжини спального місця - 190 і 200.
     Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися нижче.

Відстань між ламелями їх кількість та ціна

  • 7 см (14 або 16 шт) Базова комплектація
  • 4 см (18 або 20 шт) +120 грн
  • 2,5 см (22 або 24 шт) +160 грн

Гама кольорів:

     За нестандартний білий матовий колір (107) доплата +25% від базової вартості.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг