Ми працюємо!

Дитячі ліжечка для новонароджених

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
4 935 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Ліжечка для немовлят

     Погодьтеся, облаштування дитячої кімнати і вибір ліжечка для немовляти - це, напевно, найприємніші і важливіші клопоти батьків, які очікують звершення величезного чуда - народження крихітного малюка.

      Але, велика різноманітність моделей, а також їх модифікацій, вводить майбутніх годувальників в заблуднення.

     Слід пам'ятати, дитяче ліжечко, перш за все, повинно бути зручним, зібране з екологічно чистих матеріалів, багатофункціональним і безпечним.

     Враховуючи призначення виробу, обов'язковою умовою при покупці ліжечок для новонароджених є наявність у продавця відповідного сертифікату.

Вибираємо колисочки для немовлят разом

     Якою ж має бути ідеальне дитяче ліжечко? Це питання, безсумнівно, хвилює всіх майбутніх тат і мам.

     Однозначної відповіді, звичайно ж, немає. Але. ознайомившись з рекомендаціями та основними характеристиками дитячих меблів, ви легко зможете вибрати одну із сертифікованих моделей дитячих колисочок представлених, на нашому сайті.

     Отже, приступимо!

  1. Ліжечка для новонародженихМатеріали. Натуральна суцільна деревина доставлена з екологічно чистих регіонів. Зовнішнє покриття корпусу і деталей абсолютно нешкідливе і навіть має антиалергенні властивості.
  2. Архітектура. У ліжечок для немовлят всі кути повинні бути округленими, поверхні гладкими, а деталі відшліфованими.
  3. В ідеалі бічні стінки повинні бути обладнані надійно захищеними замками. Безшумне опускання панелей - ще одна перевага, запропонованих вам моделей дитячих колисочок.
  4. Наш інтернет-магазин представляє ліжечка для немовлят з 3ма положеннями спального місця і 2ма положеннями бічних панелей. Це дозволяє забезпечити максимально комфортні умови як для новонародженого, так і для батьків.
  5. Варіативність. Ви завжди можете вибрати між статичним дитячим ліжечком, ліжечком дитячим на поперечних вигнутих полозах і ліжечком для новонароджених з маятниковий механізмом, який дозволяє качати малюка в двох площинах (вздовж і в поперек). Механізм переводиться в статичний стан за допомогою спеціального фіксатора.
  6. Пружні ламелі з натуральної деревини забезпечують ортопедичний ефект, служать чудовою опорою для матраца і гарантують його провітрювання. Таким чином, ваша дитина завжди буде знаходитися в максимально комфортних умовах.
  7. У деяких моделей присутній висувний ящик на телескопічних направляючих, які забезпечують його безшумний рух. У ньому зручно зберігати іграшки та речі вашого чада.
  8. У колекціях представлені моделі на коліщатках, які дозволяють вільно переміщувати дитяче ліжечко. При необхідності коліщатка легко знімаються, і колиска переходить в режим «очікування».
  9. Відстань між прутами ліжка для новонароджених складає приблизно 6-8 см, що не дозволяє кінцівкам і голівці немовляти застрявати між ними.
  10. Вся продукція, представлена на нашому порталі, сертифікована, адже пройшла необхідні тести на міцність і безпеку.

     Отже, бажаєте обладнати затишне гніздечко для вашого малюка і забезпечити йому здоровий і комфортний сон, сміливо купуйте дитячі ліжечка у Львові.

    Звертайтеся до нас саме зараз і зробіть корисний подарунок коханій дитині!