Ми працюємо!

Вега Комод

Номер: komod-vega
9 230 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності
Опис

     Комод Вега виконаний в класичному стилі, комод Вега ідеально впишеться у будь-який інтер'єр. Його плавні, округлі лінії пом'якшують суворість екстер'єру і ідеально поєднуються з такими ліжками, як Венеція, Діана або Селена-Аурі. Він досить місткий, що дозволить Вам розташувати в нім велику кількість речей. Окрім функціональності, цей комод відрізняється високою якістю і міцністю.
     Верхня частина виготовлена з щита або масиву буку, завтовшки не менше 24мм, а дно - з HDF, деревоволокнистої плити високої щільності, яка в 3 рази перевищує ДСП за показниками надійності. Стінка комода складається з трьох частин, що виключає її деформацію. Як фурнітура використовуються телескопічні ті, що направляють. Ще однією перевагою комода Вега є його зручність - точно продумана розбірна конструкція дозволяє його без зусиль транспортувати і збирати.

Натуральне дерево: Бук

     Комод Вега виготовлений з натурального дерева - буку. На Ваш вибір два типи матеріалу - масив і щит.
     Клеєний щит - це дерев'яний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою дерев'яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його безперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується впродовж експлуатаційного терміну.
     Масив - це дерев'яний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою більших дерев'яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цілісного шматка дерева.

Кольори:

     Нижче представлені колірні варіанти для комода Вега від ТМ "Естелла". Пропонуються 8 відтінків натурального дерева - від світлого до темного, а також білий колір. 

Різні відтінки досягаються шляхом нанесення лаку на дерев'яну поверхню. При виготовленні комодів ТМ "Естелла" використовуються тільки високоякісні, безпечні і екологічно чисті лаки. Вони гипоаллергенны, не токсичні, мають високі експлуатаційні властивості.

Розміри:

Висота: Ширина: Глибина:
800 мм 850 мм 530 мм
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг