Цікаво знати

Тонкий матрац на диван, або друге життя для вашого дивана

Тонкий матрац на диван, або друге життя для вашого дивана

Вдома стоїть старий диван, який вже неможливо використовувати через зношеність матраца, а викинути рука не піднімається? Вихід є! Замініть матрац на новий, при необхідності перетягніть заново, і ваш довгожитель як новенький.

Який матрац краще: пружинний або безпружинний?

Який матрац краще: пружинний або безпружинний?

Люди, які стикаються з потребою вибору матраца часто не можуть вирішити який тип пристосування купити краще - з пружинами або без. Вирішивши це питання, залишається ще багато складнощів щодо типу пружинного блоку, наповнювача або щільності та інше.

Як легко розібратися при виборі матраца

Як легко розібратися при виборі матраца

Навіть дітям відомо, що сон - необхідна частина життєвого процесу. Адже не дарма людина більшу частину свого життя проводить на своєму ліжку. У зв'язку з цим дуже важливо підібрати не тільки гарне спальне місце, але і зручний матрац.

Ліжко для здорового і комфортного сну

Ліжко для здорового і комфортного сну

Спальне місце повинно бути затишним і зручним, так як вночі організм відновлює сили та поповнює запас енергії. Відсутність здорового сну і неправильне положення хребта призводять до різних захворювань. Саме тому до вибору ліжка в спальню варто підійти відповідально.

Поради для міцного сну

Поради для міцного сну

Роль сну в житті кожної людини важко переоцінити. Від того, скільки ми спимо, залежить наше самопочуття, емоційний та психологічний стан. Ми проводимо у сні від 20 до 30 років нашого життя. І це зовсім не даремна трата часу. Коли ми спимо і тіло наше відпочиває, в мозку відбуваються складні відновлювальні процеси, працює імунна система, впорядковується рівень гормонів. 

Факти про сон, котрі цікаво знати

Факти про сон, котрі цікаво знати

Багато людей люблять поспати, але більшість вважає сон даремною тратою часу.

Проте, що не говоріть, а сон — це надзвичайно важлива потреба організму. У цю статтю ми підібрали 20 цікавих фактів про сни:

  1. Люди проводять у сні третину свого життя. Офіційний рекорд часу, який людина змогла провести без сну, був зафіксований у 1965 році. 
Меблі для спальні в нашому інтернет-магазині

Меблі для спальні в нашому інтернет-магазині

Спальня – це краще місце для міцного сну і відпочинку у вашому будинку, в якому людина повинна відчувати себе комфортно і відокремлено, маючи можливість розслабитися після насиченого трудового дня. І саме меблі для спальні грають важливу роль в цьому.

Ортопедичний наматрацник

Ортопедичний наматрацник

     Щоб ваш сон був здоровим і комфортним, необхідно серйозно віднестись до вибору спального приладдя, в першу чергу таких як матрац і наматрацник. Останнім часом ортопедичний наматрацник стає усе більш затребуваним, проте, на жаль, не усі знають, як правильно підібрати його для себе.

Ліжко з підйомним механізмом в Matroluxe Львів

Ліжко з підйомним механізмом в Matroluxe Львів

     Покупка спального місця - це важливе рішення, з яким хоч би одного разу стикається кожна людина. Вибір моделей здатний задовольнити побажання найвимогливішого і скептично налагодженого клієнта. Особливо, якщо ви збираєтеся купити ліжко з підйомним механізмом. Інтернет-магазин меблів Матролюкс Львів пропонує широкий вибір ліжок з підйомником, щоб усі бажаючі могли придбати бажану модель під вже готовий дизайн інтер'єру.

Ортопедичні товари для сну

Ортопедичні товари для сну

     Здоровий сон - це запорука нашого здоров'я і, отже, вибирати товари для сну треба ретельно і грунтовно. Ортопедичні товари є найбільш відповідними, у тому випадку, якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я. Серед ортопедичних виробів для сну існують ортопедичні матраци, ортопедичні наматрацники, ортопедичні подушки

Дитячі наматрацники

Дитячі наматрацники

     Вибір товарів для дітей завжди вимагає ретельного підходу, особливо це стосується облаштування спального місця для малюка. Адже дуже важливо, щоб сон був здоровим і комфортним, оскільки від цих чинників безпосередньо залежать розвиток і зростання дитини, його самопочуття і настрій.

Матраци тонкі Матролюкс: особливості моделей

Матраци тонкі Матролюкс: особливості моделей

     Про користь використання ортопедичних матраців сьогодні знає практично кожна сучасна людина. Якісна основа для комфортного сну - це не просто задоволення і прекрасний відпочинок, але і неоцінима користь для здоров'я. Посудіть самі, не так давно вчені всього світу відкрито заявили, що ортопедичні бази для ліжок дозволяють проводити прекрасну профілактику остеохондрозу, артритів артрозу, люмбаго, радикуліти, безліч неврологічних захворювань, варикозу, недуг, пов'язаних з деформацією і передчасним зносом суглобів.