Ми працюємо!

Матролюкс Naturelle Ultra - нова лінійка ортопедичних матраців

Сучасний дизайн, покращений блок пружин, двохсторонні моделі з ортопедичною властивістю, нова техлнологія кріпленя зо збільшує матрацу ортопедичний ефект. Все це про Naturelle Ultra від Матролюкс. Єврокаркас - шириною 10 см (на 20% збільшилася жорсткість матеріалу). Ефект "зима / літо" також використувується у виробі, на будь-якій поверхні за рахунок здатності терморегуляції матеріалів.


Серія матраців Ultra Naturelle володіють як ортопедичним, та терапевтичним ефектами: екстракт зеленого чаю який додається в латексну піни покращує настрій людини та емоційний стан під час сну, фаза глибокого сну продовжується, гарний настрій на весь день забезпечений.

Термін служби гарантії збільшено до - 36 місяців

  • Покращений пружинний блок - Anatomy SpringPocket рядної збірки. Кількість пружін- 285 шт на кв м. Це на 20% більше незалежних пружин на квадратний метр.
  • Єврокаркас шириною 10 см (раніше було в стандартному матраці - 5 см) мінімізує можливу деформацію країв матраца. Використання такої інновації дозволило збільшити термін служби матраца майже в 2 рази.
  • Чохол на блискавці, простеган льоном з двох сторін.
  • У наполненіі- штучний латекс (ортопедична піна з анатомічної пам'яттю), при виробництві в який доданий екстракт зеленого чаю.
  • Чохли матраців серії Naturelle Ultra прошиті чистим льоном, 300 грам на квадратний метр, що створює гіпоалергенні простір
  • Багатий набір властивостей матраців Матролюкс тонізують, розслабляють і покращують якість сну в цілому.

* Ціни діють станом на 11.10.2019 р