Ми працюємо!

Дивани із викидною розкладушкою

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Дивани із розкладною системою "мералат"


     Серед диванів-трансформерів досить поширені дивани мералат. Іноді можна зустріти іншу цікаву назву такого механізму - "французька розкладушка". Частина дивана, що розкладається, дійсно дуже схожа з розкладушкою. Механізм "мералат" означає триразове складання і розкладання дивана. Використовувані в дивані металеві ніжки надійно підтримують конструкцію розкладеного дивана. Кріплення розкладушки до каркаса дивана дуже міцне. Сучасні матеріали виключають які-небудь поломки або заклинювання механізму. Дивани мералат укомплектовані матрацами із спеціальним наповнювачем високої щільності - пінополіуретаном. Завдяки цьому в розкладеному спальному місці запобігаються прогини і деформація. Диван, що розкладається, дуже зручний і простий в експлуатації.
диван із розкладушкою мералат     При виробництві дивана приділяється увага турботі про підлогове покриття. Елементи, що виконують роль опори розкладеного дивана, міцні і широкі. Створюваний на підлогу тиск зводиться до мінімуму. Після складання дивана на підлозі не залишається ніяких вм'ятин і подібних слідів. Розкладений диван дуже просторий. Габаритні розміри дивану достатні для людини будь-якої комплекції. При цьому в складеному вигляді диван займає дуже незначну площу і не створює перешкод.
     Для підвищення комфортабельності можна купити розкладний диван, укомплектований набором подушок. Переміщаючи подушки, можна добитися максимально зручного їх розміщення для приємного відпочинку.
     Матролюкс забезпечує високу якість і точність розмірів вироблених диванів. Максимальні відхилення від розмірів м'яких диванних елементів знаходяться в межах 2 см. Якщо купити в Матролюкс розкладний диван з системою трансформації "мералат", він буде однаково практичний у будь-якому інтер'єрі. Окрім щоденного використання, дуже зручно застосовувати його в якості гостьового дивану.

Дивани із механізмом седафлекс

     Система розкладання диванів під назвою "седафлекс" за процедурою трансформації нагадує дивани "французька розкладушка". На відміну від французького формату, американська розкладушка, як ще називають седафлекс, дещо міцніше і не має обмежень по регулярності трансформації. Диван седафлекс розгортається, якщо Ви підтягнете спинку вертикально вгору, а потім у бік розкладання. Кожен елемент дивана, що рухається, розгортаючись, спирається на металеві ніжки і міцно утримується в горизонтальному стані.В результаті розкладання формується міцне і просторе спальне місце, яке забезпечує Вам комфортний відпочинок.
     Пропонуючи різноманітні дивани седафлекс, інтернет магазин Матролюкс забезпечує їх комплектацію сучасними зручними матрацами. Щоб матрац прослужив Вам довго, його наповнюють сучасним пінополіуретаном, що має високу щільність. Окрім цього може передбачатися приємне доповнення до дивана седафлекс у вигляді декоративних подушок різноманітних забарвлень. Диван з подушками виглядає більш затишним і таким, що розташовує до приємного відпочинку. Питання чищення подушок не викличе у Вас проблем, якщо вони комплектуються з зйомними чохлами.
     Дивани седафлекс так само можуть оснащуватися містким коробом, який Ви можете застосовувати для зберігання будь-яких речей. У разі придбання кутового дивана у Вас є можливість оцінити найбільш зручний варіант його розміщення і вибрати потрібний кут складання диванної конструкції.
     Щоб купити диван седафлекс досить звернутися в інтернет магазин меблів Матролюкс. Наша компанія контролює увесь цикл виробництва і реалізації меблів, і пропонує Вам тільки випробувані і безвідмовні моделі диванів, що трансформуються. Купляючи меблі Матролюкс, що розкладаються, можна не сумніватися в її якості і надійності.