Доставка і оплата

     Магазин Матролюкс Львів пропонує найбільш комфортні умови по оплаті та доставці для своїх клієнтів. Ви без труднощів зможете погодити різні варіанти, найбільш зручні для Вас. Вже оформили замовлення? Тоді незабаром з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей, та намагатиметься зробити все, щоб полегшити процес покупки. 

Доступні варіанти оплати

Готівковий розрахунок

     Обравши свій матрац чи ліжко, Ви завжди зможете здійснити розрахунок готівкою у нас в магазині. Або ж оплатити частково, та здійснити дорозрахунок вже при отриманні товару.

Безготівковий розрахунок

     Після підтвердження Вами безготівкового способу оплати менеджер SMS-повідомленням відправляє реквізити, або ж рахунок-фактуру вам на емейл. За ним робите розрахунок в будь-якому відділенні банку, який зручний для Вас.

Банківською карткою

     Ви можете здійснити оплату прямо під час замовлення переказом коштів на банківську карту. Переклад може бути здійснений з будь-якої платіжної або кредитної картки VISA / MasterCard. Цей спосіб швидкий, безпечний і не вимагає ніяких фізичних витрат.

Без передоплати

     Ви можете здійснювати оплату готівкою, безпосередньо під час отримання товару. Такий спосіб проводиться через кур'єра (послуга Накладений платіж). Перед оплатою Ви можете перевірити комплектацію товару і його цілісність. Послуга Післяоплата надається кур'єрською службою. Тому при такому способі розрахунку Ви додатково оплачуєте Новою поштою комісію 2% + 45 грн.

В розстрочку

     Є можливість оформити розстрочку на обраний товар строком до 4 місяців без комісій. Ми співпрацюємо з ПАТ «БАНК ФОРВАРД» (Forward Bank). Для оформлення потрібен паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Доступні варіанти доставки

     Доставка придбаного товару - від 1 до 5 робочих днів після підтвердження замовлення (якщо товар є в наявності на складі). Менеджер підтверджує замовлення за допомогою телефонного дзвінка. У разі відсутності товару на складі, або замовлення відбувається індивідуально (наприклад, потрібен нестандартний розмір), то доставка здійснюється в термін від 2 до 6 тижнів. Цей термін потрібний, щоб виготовити виріб. Хоча замовлення матраців відбувається значно швидше - від 4 до 10 днів. Ми зконтактуємо із вами безпосередньо перед доставкою, для узгодження комфортного для вас часу доставки.

Доставка по Львову

    По місту Львів доставляємо транспортними засобами магазину. Витрати по доставці ми беремо на себе, якщо вартість замовлення вище 5000 грн. за одиницю.

Вартість доставки (до 5000 грн.):

 • Товари великих габаритів (повнорозмірні і тонкі матраци, меблі) - 200 грн.
 • Текстильні вироби - 80 грн.
 • Можливий підйом на поверх. Якщо ця послуга необхідна, уточніть під час здійснення замовлення.

Підйом (за одиницю товару):

 • З ліфтом (вантажним) - 50 грн.
 • Без ліфта - 25 грн / поверх.

Доставка - Львівська область

     По області доставка здійснюється транспортом магазину Матролюкс.

Умови такі:

 • Вартість одного товару менше 5000 грн, доставка – 200 грн. + 7 грн. / км.
 • Вартість замовлення більше 5000 грн? Значить, витрати з доставки магазин бере на себе.

Підйом (за одиницю товару):

 • З ліфтом (вантажним) - 60 грн.
 • Без ліфта - 30 грн / поверх.

 Якщо підйом на поверх необхідний неодмінно вкажіть це під час обговорення замовлення з менеджером.

Доставка по Україні

     Ми здійснюємо доставку швидким і надійним перевізником - Нова пошта. У цьому випадку доставка здійснюється за тарифами транспортної служби.

Доставка матраців (меблів), при вартості одного товару менше 5000 грн:

 • Матрац (ширина менше 1 м) - 200 грн.
 • Матрац (ширина більше 1 м) - 250 грн.
 • Матрац-топпер (ширина менше 1 м) - 120 грн.
 • Матрац-топпер (ширина більше 1 м) - 170 грн.
 • Якщо одиниця придбаного товару варто більше 5000 грн, тоді витрати з доставки магазин оплачує самостійно.
 • Вартість доставки ліжок необхідно уточнювати у менеджера в момент замовлення.

Доставка м'яких меблів:

 • Кутовий диван - 700 грн.
 • Прямий диван - 500 грн.
 • Крісло / пуф - 300 грн.

     Можлива послуга підйому на Ваш поверх. Необхідність її надання вкажіть під час замовлення. Вартість підйому - 50 грн / поверх (один товар). Якщо об'ємна вага (довжина * висота * ширина) / 4000 вище 100 кг, то ця послуга не надається перевізником.

ВАЖЛИВО! Уважно перевіряйте вказану під час замовлення персональну інформацію (ПІБ, номер телефону, адресу доставки, № відділення Нової пошти та інше). Якщо інформація означена неправильно, доставка покупки може затриматися. Особистої інформації гарантуємо конфіденційність.

Правила прийому товару

     При отриманні покупки перевіряйте цілісність товару і його комплектацію. Помітили недоліки? Складайте акт прийому-передачі з представником служби доставки, вказавши виявлені дефекти. Товар зі значними недоліками і не може використовуватися за призначенням? Тоді варто скласти акт відмови від прийому (в цьому випадку доставка не оплачується). Консультант магазину проінформує Вас про поведінку під час такої доставки. Якщо Ви оглядаєте товар без представника служби доставки або немає підпису кур'єра акт прийому-передачі, в цьому випадку інтернет-магазин відповідальність за комплектацію або пошкодження не несе.