Ми працюємо!

Подушки із Memory Foam

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Ортопедичні подушки Memory Foam

     Всім нам давно відомо, що є окремий вид подушок, котрий навіть близько не схожий на м'який та пухкий аналог із пір'я. Мова йде про спеціальні подушки, котрі не звичні, але тим паче, дуже корисні для вашого здоров'я та здоров'я ваших близьких. Крім того, сьогодні технології дозволили створити ще більш ергономічні моделі з так званим ефектом пам'яті — ортопедичні подушки memory foam.

       Memory foam - подушки із йього матеріалу є особливими. Вони мають всі властивості ортопедичного аналогу, з традиційною впадиною посередині та виступами з обох боків, але крім цього, спеціально розроблена для цього ортопедична піна реагує на натиск тіла та його тепло.   

     Що це дає? Судіть самі: завдяки ергономічній ортопедичній формі подушка меморі добре підтримує ваш хребет в потрібній формі, а завдяки "розумній” піні-наповнювачу, ви не відчуватимете дискомфорту при повороті тіла! Подушки меморі реагують на натиск і ніби пристосовуються до ваги та природних форм вашого організму. Ніякого від пружинення, форма любої моделі прогинається, а після зняття натиску, повертається до свого попереднього вигляду.

     Варто підкреслити, що подушка memory foam дуже довго може тримати свою форму навіть при постійній експлуатації. А завдячуючи особливому наповнювачу, подушка меморі рахується гіпоалергенною. Ніякої небезпеки з боку кліщів чи бактерій і бути не може, адже ви завжди можете її випрати при визначеній на етикетці температурі. Також, ви позбавитесь неприємних запахів, котрі притаманні подушкам із пір'я та вовни, тут це неможливо, адже memory foam – подушка, в якій проходить вільна циркуляція повітря.

    У нас в інтернет магазині ви знайдете різноманітні варіанти подушок, ціна на які буде залежати від різних факторів. Також ціна подушки варіюється від розмірів, котрі можуть мати і різні форми, та додаткові особливості, наприклад, ефект охолодження та інше.

     При виборі подушки для здорового сну треба визначитися для кого ви купуєте виріб. Якщо це широкоплечий молодик, то подушку слід брати вищу та ширшу, подушки для дітей — навпаки. Також, люба ортопедична подушка ціна якої досить таки не мала, підбирається ще й під жорсткість матрацу. При достатній жорсткості можна брати високу модель подушки, і навпаки.

     У Львові тільки у нас ви знайдете широкий асортимент брендових та високоякісних товарів для здорового сну, не варто шукати дешевий аналог який може зашкодити. Ваше здоров'я варте того, щоб за нього піклувалися і тільки якісні, сертифіковані товари можуть це забезпечити!