Шановні покупці та гості сайту! У звязку із переоцінкою прохання уточняти актуальність цін у менеджерів.

!Акція на серію матраців Naturelle -40% діє до закінчення складських запасів.
!Не пропусти! Спеціальна ціна на матраци Mexico Plus, Florencia, Verona, Sofia, Sofia Luxe, New Orlean діє до 31.07.2015
*Доставка безкоштовно товарів по місту Львів та Україні детальніше

  Подіуми-ліжка від MatroLuxe

  Подіуми-ліжка від MatroLuxe

  Ліжко-подіум - це своєрідний трансформер, який одночасно виконує декілька практичних функцій: ліжко для прекрасного сну і шафа для білизни у вигляді короба під всім подіумом. У кожному подіумі від Матролюкс механізми підйому дуже зручні в експлуатації.

  Детальніше...

     

  Дерев'яні букові ліжка

  Дерев'яні букові ліжка

  Наша гуртовня магазин пропонує вам дерев'яні ліжка із масиву або меблевого щита. Якщо Ви шукаєте собі ліжко, відмінним рішенням може стати ліжко з букового масиву. Як відомо, ми досить багато часу проводимо уві сні, тому так важливо приділити увагу своєму спальному місцю. Ліжка з масиву відомі своєю екологічністю, що особливо актуально у наш час.

  Детальніше...

     

  Дитячі ліжка із масиву буку

  Кращі ліжка з масиву буку тільки у нас. Дитячі меблі з масиву дерева - це кращий вибір для Вашої дитини. А також помірна ціна на дерев'яні ліжка для дітей від 3, 4 років.

  Дитячі ліжка із масиву буку

  Детальніше...

     

  Ортопедичні каркаси

  Ортопедичні каркаси
  Ортопедичні основи є металевим каркасом, в які вмонтовані планки особливої форми з шестислойної фанери, - так званими клеєно-гнутими ламелями. Їх форма і розташування підібрані так, щоб забезпечити максимальний оздоровчий ефект.

  Детальніше...