Інформація

Латексні наматрацники

Латексні наматрацники

     Зараз багато хто наважується купити латексний наматрацник лише тому, що звучить модно і сучасно, проте не варто забувати, навіщо дійсно потрібні латексні наматрацники. 

Наматрацники

Наматрацники

     Наматрацник - одна з найбільш важливих частин постільного приладдя, що з'явилася на ринку порівняно недавно, але що вже встигла завоювати популярність.

Як вибрати дитячий матрац?

Як вибрати дитячий матрац?

     Вибір матраців в сучасних магазинах дуже великий. І хоча більшість з них і називаються ортопедичними, насправді є звичайними. Справжній ортопедичний матрац виготовляється під замовлення і продається в спеціальних магазинах.

Дитячі матраци

Дитячі матраци

     Діти - квіти життя! Проте, щоб посмішка не сходила з очей наших чад, а організм ріс здоровим і розвивався, дуже важливо з самого дитинства потурбуватися про грамотну організацію спального місця для дитини.

Каркаси для матраців - основа вашого сну!

Каркаси для матраців - основа вашого сну!

     Каркас для матраців - це у буквальному розумінні основа здорового сну кожної людини. Адже саме він формує дійсно комфортну, рівну і зручну спальну поверхню, що укупі з грамотно вибраним матрацом є запорукою здорового і комфортного сну.

Безпружинні матраци - м'який і комфортний сон!

Безпружинні матраци - м'який і комфортний сон!

     Безпружинні матраци сьогодні по праву вважаються одними з найпопулярніших у всьому світі. І це неспроста, адже вони мають величезну безліч вагомих переваг. В першу чергу, варто сказати про хороший ортопедичний ефект. По-друге, його гігієнічність, адже більшість таких матраців виготовляються з латексу і кокосового волокна.

Безкоштовна доставка!

Безкоштовна доставка!

     УВАГА! НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ ПО ДОСТАВЦІ ВІД МАТРОЛЮКС!
     НЕ ПРОПУСТИ!

     Осінні ночі повинні бути затишні і тому компанія Матролюкс приготувала приємний сюрприз!

Які ж вони - сучасні дивани?

Які ж вони - сучасні дивани?

     Хороших і якісних диванів не може бути багато, відповідно ми поговоримо з вами про наймодніші і найбажаніші тенденції на м'які меблі. Варто сказати, що одного дивана мало, щоб підкреслити комфорт, затишок і навіть здивувати своїх гостей. Тут повинні, удосталь, переважати модні кольори і відтінки. Дуже важливий вибір меблів, як такий.

Види мягких меблів: що вибрати?

Види мягких меблів: що вибрати?

     Дуже приємно, що виробники м'яких меблів, радують широким асортиментом і багатьма типами виробів. Однозначно, є з чого вибрати. Варто сказати, що кожен такий виріб не завжди доречно і добре виглядатиме в певному інтер'єрі. З іншого боку, користувач завжди сам вибирає найбільш відповідний варіант.

Вибираєм розмір матраца

Вибираєм розмір матраца

     Купити ортопедичний матрац не лише вигідно, але і дуже корисно. Ви тільки представте, яке задоволення ви отримаєте, відпочиваючи на нім. Варто сказати, що виріб цього типу прекрасно підходить для людей з проблемами опорно-рухового апарату.

Огляд ортопедичних матраців (відмінності)

Огляд ортопедичних матраців (відмінності)

     Величезний асортимент видів і типів виробів дає можливість покупцям вибрати те, що їм треба. З іншого боку, широкий вибір може і заплутати покупця. Не треба лякатися. Зараз ми цілком і повністю розберемося як, що і для чого.

Які вони матраци для дітей?

Які вони матраци для дітей?

     Щоб завжди почувати себе свіжим і бадьорим, треба не лише виспатися, але і відпочити комфортно. А що говорити про дітей? Які їм потрібні для цієї умови. Однозначно, тільки найкращі і найкорисніші.

Чому варто купувати безпружинні матраци

Чому варто купувати безпружинні матраци

     Саме від якості сну залежить не лише наш емоційний, але і фізичний стан. Адже недолік сну, безсоння, неправильне положення тіла - усе це може привести до болючих відчуттів в суглобах, спині, хребті і навіть до хронічного головного болю.

Matro-Roll — зручні та практичні матраци топери

Matro-Roll — зручні та практичні матраци топери

     Matro-Roll — зручні і практичні матраци маленької товщини. Якщо хочете, щоб ваш сон став здоровим і міцним ? Ваше місце для сну стало абсолютно незручним, продавилося і відпочинок буквально став нестерпний? Ми розповімо Вам про матраци, які легко вирішують таке питання. Йдеться про топпере, що ідеально вирівнють поверхню спального місця і створють умови комфорту і затишку.

Типи диванів MatroLuxe та механізми їх трансформації

Типи диванів MatroLuxe та механізми їх трансформації

     Проблему організації простору в квартирі або у будинку вирішують за допомогою сучасних меблів. Але, на жаль, далеко не кожна людина у нашому світі може дозволити собі обладнати повноцінну спальну кімнату. Якщо розміри квартири цього не дозволяють - тоді ідеальним рішенням стане розкладний диван. Він не лише дозволяє з легкістю заощадити місце, але і подарувати справжню насолоду від комфортного і здорового сну.