Цікаво знати

Дивани від Софіно вже у Львові

Дивани від Софіно вже у Львові

     Сьогодні, купуючи меблі, покупець все частіше орієнтується саме на якість, включаючи відповідність усім необхідним нормам в цій категорії товарів. В першу чергу, це стосується підвищеної уваги не лише до безпеки, але і до інших конструктивних параметрів, що мають також позитивний вплив на здоров'я людини.

Розбірний ламелевий каркас

Розбірний ламелевий каркас

     Для підтримки конструкції сучасних ліжок разом з цілісними ортопедичними основами широко застосовуються розбірні каркаси. Високоякісні каркаси розбірного типу мають безпечне екологічно чисте покриття. В якості ортопедичних елементів в розбірному каркасі для ліжка застосовуються багатошарові ламелі з буку. Маючи певні характеристики пружності, ламелі забезпечують максимальний рівень комфорту.

Матраци з двосторонньою жорсткістю сторін

Матраци з двосторонньою жорсткістю сторін

     Під брендом Matroluxe випускається ряд матраців двосторонньої жорсткості. Ви зможете підібрати модель з жорсткістю по Вашій вимозі, будь то IV - V категорії жорсткості, помірна жорсткість матраца II - III категорії, або затишний із м'якою жорсткістю I-II. Для любителів м'яких матраців з жорсткістю II і III є матраци "Зима-літо", спати на яких комфортно у всі пори року.

Ортопедичні матраци на вигідних умовах

Ортопедичні матраци на вигідних умовах

     Матраци ортопедичні стануть незамінним рішенням для тих, хто бажає забезпечити себе комфортом та зручністю, при цьому зберегти своє здоров'я. Слід зазначити, сучасні матраци мало схожі за конструкцією на своїх попередників, адже технології не стоять на місці, відкриваючи нові можливості та перспективи. Матраци на незалежних пружинах Pocket Spring, запропоновані нашим магазином для тих користувачів, які бажають забезпечувати правильне положення спини, в той час, коли організм перебуває в режимі сну. Адже цей тип пружинного блоку досягає значно кращих параметрів ортопедичного ефекту, а ні ж класичні пружини боннель. Вдала комбінація наповнювачів із сучасними пружинами, окрім хорошої підтримки вигинів вашого хребта, дасть високий показник комфорту.