Цікаво знати

Матраци тонкі Матролюкс: особливості моделей

     Про користь використання ортопедичних матраців сьогодні знає практично кожна сучасна людина. Якісна основа для комфортного сну - це не просто задоволення і прекрасний відпочинок, але і неоцінима користь для здоров'я. Посудіть самі, не так давно вчені всього світу відкрито заявили, що ортопедичні бази для ліжок дозволяють проводити прекрасну профілактику остеохондрозу, артритів артрозу, люмбаго, радикуліти, безліч неврологічних захворювань, варикозу, недуг, пов'язаних з деформацією і передчасним зносом суглобів.

Ортопедичні матраци з кокосової койри

Ортопедичні матраци з кокосової койри

     Комфортне і правильно підібране спальне місце - це запорука здорового сну, який у свою чергу дозволяє нам почувати себе повними енергії упродовж усього дня. Саме тому варто вибирати ортопедичний матрац з усією серйозністю.

Який ортопедичний матрац купити при остеохондрозі?

Який ортопедичний матрац купити при остеохондрозі?

     У наш час болі в спині і проблеми з хребтом зустрічаються практично у кожної другої людини. Дуже часто ми не звертаємо на них уваги, поки все не дійде до лікарняного ліжка, сеансів тривалої терапії, медикаментозного лікування і так далі.

Що таке пружинний блок

Що таке пружинний блок "Боннель"

     Уперше пружинний блок з'явився в 1857 році, в стільцях і кріслах і тільки після отримання патенту в 1865 році почався розвиток пружинних матраців, який триває до сьогоднішніх днів.

Який матрац вибрати для ліжка?

Який матрац вибрати для ліжка?

     Важко розповісти в двох реченнях який краще вибрати матрац для ліжка. Це досить складний процес, що вимагає обов'язкового обліку цілого ряду різних параметрів.

Як правильно вибрати ортопедичний матрац

Як правильно вибрати ортопедичний матрац

     Все більшої популярності з кожним роком набувають ортопедичні матраци - причому деякі сприймають їх як панацею від усіх бід, а хтось, взагалі, рахує усі їх цілющі властивості не більше ніж вигадкою.

Як вибрати диван?

Як вибрати диван?

     Диван є багатофункціональним предметом сучасного інтер'єру. Різновидів диванів сьогодні досить багато.

Наматрацники

Наматрацники

     Наматрацник - одна з найбільш важливих частин постільного приладдя, що з'явилася на ринку порівняно недавно, але що вже встигла завоювати популярність.

Як вибрати дитячий матрац?

Як вибрати дитячий матрац?

     Вибір матраців в сучасних магазинах дуже великий. І хоча більшість з них і називаються ортопедичними, насправді є звичайними. Справжній ортопедичний матрац виготовляється під замовлення і продається в спеціальних магазинах.

Дитячі матраци

Дитячі матраци

     Діти - квіти життя! Проте, щоб посмішка не сходила з очей наших чад, а організм ріс здоровим і розвивався, дуже важливо з самого дитинства потурбуватися про грамотну організацію спального місця для дитини.

Каркаси для матраців - основа вашого сну!

Каркаси для матраців - основа вашого сну!

     Каркас для матраців - це у буквальному розумінні основа здорового сну кожної людини. Адже саме він формує дійсно комфортну, рівну і зручну спальну поверхню, що укупі з грамотно вибраним матрацом є запорукою здорового і комфортного сну.

Безпружинні матраци - м'який і комфортний сон!

Безпружинні матраци - м'який і комфортний сон!

     Безпружинні матраци сьогодні по праву вважаються одними з найпопулярніших у всьому світі. І це неспроста, адже вони мають величезну безліч вагомих переваг. В першу чергу, варто сказати про хороший ортопедичний ефект. По-друге, його гігієнічність, адже більшість таких матраців виготовляються з латексу і кокосового волокна.

Які ж вони - сучасні дивани?

Які ж вони - сучасні дивани?

     Хороших і якісних диванів не може бути багато, відповідно ми поговоримо з вами про наймодніші і найбажаніші тенденції на м'які меблі. Варто сказати, що одного дивана мало, щоб підкреслити комфорт, затишок і навіть здивувати своїх гостей. Тут повинні, удосталь, переважати модні кольори і відтінки. Дуже важливий вибір меблів, як такий.

Види мягких меблів: що вибрати?

Види мягких меблів: що вибрати?

     Дуже приємно, що виробники м'яких меблів, радують широким асортиментом і багатьма типами виробів. Однозначно, є з чого вибрати. Варто сказати, що кожен такий виріб не завжди доречно і добре виглядатиме в певному інтер'єрі. З іншого боку, користувач завжди сам вибирає найбільш відповідний варіант.